Kaip išsirinkti tobulą kvapą interjerui?

Jei esate asmuo, kuris su kvapais elgiasi labai asmeniškai, šis straipsnis skirtas jums. Apie ką bus šis straipsnis? Kvapios žvakės, žinoma! Ir kaip jas naudoti, kad jų kvapas puikiai atitiktų Jūsų skonį ir interjero, kuriame jie skleis savo aromatą, charakterį. Žinoma, tai bus ne paprastos kvapiosios žvakės, o natūralios sojų žvakės, pagamintos su deramu kruopštumu ir dėmesiu kiekvienai tokios sunkiai suvokiamos medžiagos kaip kvapas smulkmenai. Taigi, kaip išsirinkti tobulą kvapą tam tikram kambariui? Atsakymas yra žemiau!

Gaminiai Tavo namams

12/8/20213 min read

SVARBIAUSI IR ABSOLIUČIAI PAGRINDINIAI KLAUSIMAI: ASMENINĖS NUOSTATOS IR PAGEIDAVIMAI

Yra toks posakis: apie skonį nekalbama. Ir tai visiškai tiesa, bet ką tai iš tikrųjų reiškia? Daugiau ar mažiau negali priversti to, kas nemėgsta vyšnių kvapo, pamėgti vyšnių kvapą. Taigi esmė – išsirinkti tokį aromatą, kuris patiktų, nes čia tavo uoslė (ir namiškių, su kuriais gyvename) yra svarbiausia.

Renkantis kvapiąsias žvakes , nesivadovaukite madomis, tendencijomis ar žinomo aktoriaus, aktorės ar kito visuomenės veikėjo patikinimu dėl konkretaus gaminio savybių. Sužinosite ant savo nosies ir išsirinksite jums tinkamiausią aromatą. Tik tada galėsite (arba sugebėsite!) nustatyti, kuriai patalpai ji labiausiai tinka. O jei ieškote įkvėpimo, mes jums pasiūlysime!

KVAPIOS ŽVAKĖS SVETAINEI

Svetainė yra ypatinga vieta kiekviename name ir bute. Būtent čia priimame svečius, organizuojame ypatingus renginius, vakarėlius, gimtadienius, vardadienius ar kitus puikius renginius. Čia valgome su svečiais ar šeimos nariais (nebent kas turi atskirą valgomąjį!), Dažnai atsipalaiduojame ant sofos, žiūrėdami mėgstamą filmą ar skaitydami mėgstamą knygą. Taigi svetainė yra pilna žmonių. Taigi kaip išsirinkti tinkamą kvapą, kad jis neerzintų nė vieno esančio, o visiems būtų gera nuotaika?

Pirma: pasikliaukite savo nosimi, tačiau nepamirškite rinktis subtilesnių kvapų. Subtilūs, t. y. tie, kurie veikia fone. Nenorime sukelti situacijos, kai gana stiprus ar aitrus kvapas paveiks susirinkusiųjų nuotaiką ir atkreips į save dėmesį. Svetainė yra ne tik bendravimo, pokalbių, bet ir poilsio vieta. Taigi rinkitės subtilų, bendraujantį, bet neįkyrų aromatą, kuris jūsų svetainei suteiks išskirtinio charakterio arba papildys ją nuostabiu aromatu!

KOKS KVAPAS VALGOMAJAM?

Čia pasirinkimas turėtų būti dar labiau sušvelnintas nei su svetaine. Esmė ta, kad tam tikrą kvapą galima atpažinti tik retkarčiais ir po kurio laiko jis turėtų palikti vietos skaniems patiekalams, kurie bus valgomi valgomajame. O kai patiekalas bus suvalgytas, kvapas vėl kuriam laikui sugrįš. Tokie subtilūs kvapai netrikdo valgymo malonumo, o jį papildo. Todėl valgomajam rekomenduojame pačias subtiliausias ir subtiliausias natūralias sojų žvakes, kurių kvapas neužgoš valgymo malonumo.

KOKIA ŽVAKĖ MIEGAMAJAM?

Čia jau turime labai plačias galimybes. Jei miegame vieni, renkamės mums labiausiai patinkantį aromatą. Tuomet atsipalaidavimo su knyga prie kvapnios žvakės akimirka bus dar malonesnė. Rinkimės aštrius, saldžius, kartus, žolelių, pudros kvapus – visus! Tai mūsų karalystė, o čia valdo mūsų malonumai, mūsų poreikiai ir kvapas. Ar norėtumėte stipraus ir pikantiško aromato? Kodėl gi ne! Vieni užmiega tik tada, kai kvapas tikrai intensyvus, kiti renkasi prislopintą kvapą.

Pagrindinis principas yra skonio principas: su ja nesiginčysi, kaip ir su savo nosimi, kuri žino, kas jai geriausia.

O KAIP SU SALE?

Prieškambaris yra kambarys, kuriame galima pasivaikščioti, bet kai kurie žmonės to nemato. Net jei tai interjeras, kuriame atsiduriame tik akimirką persikėlę į gretimus kambarius, tai vis tiek gali būti labai neįprasta vieta, kupina paslapties, magijos ar šviesos, džiaugsmo ir gyvybės.

Prieškambariams rekomenduojame išskirtinio kvapo kvepiančias žvakes, kurios privers einančius pro koridorių dar kurį laiką pabūti, susimąstyti, pajusti nuostabų kvapą ir sugalvoti puikią mintį, o tada ateiti į svetainę, virtuvę. , valgomasis arba miegamasis dalintis. Tegul prieškambaris prisipildo kvapų, o persikėlimas iš vienos namo ar buto vietos į kitą bus kaskart nuotykis!

MŪSŲ ĮKVĖPIMAS, BET JŪSŲ PASIRINKIMAS!

Pirmiau minėti pasiūlymai, žinoma, yra tik tokie: pasiūlymai. Tiesą sakant, jūs nusprendžiate, kokie kvapai vyraus jūsų namuose. Tačiau esame tikri, kad pasirinkę natūralias gražių kvapų sojų pupelių žvakes , galėsite išsirinkti tobulą kvapų kompoziciją kiekvienam savo namų ar buto kambariui.

Nebijokite eksperimentuoti, tikrinti, maišyti kvapus ir tyrinėti turtingą kvapų pasaulį, kuris atsiras jūsų namuose degtukų liepsnai susilietus su kvapnios žvakės dagtimi!