KVAPŲ MENIU:
Apelsinas su prieskoniais- saldžiarūgščiai citrusiniai vaisiai su klasikiniais šventiniais prieskoniais, kuriuos sušvelnina ąžuolo samanų, vanilės ir pačiulio pagrindas. Tai - skanus, šventinis, citrusų, prieskonių ir vanilės aromatas.
Amber noir (Gintaras)- švelnus su trupučiu saldumo gintaro kvapas persipina su svajingu šimtamečio ąžuolo medienos aromatu. Išskirtinis kvapas, vienas populiariausių.
Tamsusis romas- cinamonu pabarstyto pačiulio aromatas tamsios karamelės, vanilės ir muskuso kreme, nugulantis įtraukiančiame santalo, vanilės ir kvapiosios tuberozos pagrinde. Tai – intensyvus, karamelinis kvapas, kurį norisi suvalgyti!
Lady Million- kviečia mėgautis sėkmės ir jaudulio pripildytu aromatu. Aromatas atsiskleidžia šipro ir baltažiedžių pačiulių kompozicija, kuri yra pasitelkta galiai ir rafinuotumui perteikti. Magnolijų ir apelsinų žiedų aromatas susilieja su svaiginančiu konjako dvelksmu, bei cukruotų serbentų aromatu, sukurdami prabangos skonio uvertiūrą. Netramdomas moteriškumas. Subtilus seksualumas. Nuostabus įžūlumas.
Smilkalai ir mira- Aštrus prieskoninis citrusų, cinamono, gvazdikėlių ir kalendros dvelksmas, kurį suminkština šiltos širdies natos iš gvajakmedžio, smilkalų ir pakalnučių, rožių ir jazminų puokštės stipriame pačiulio, muskuso, agarmedžio, gintaro, medaus ir pušies spyglių pagrinde. Tai – intriguojantis, rytietiškas, prieskonių ir medienos aromatas.
Raudonosios vynuogės- tai labai saldus, skaniai kvepiantis aromatas. Viršutinė nata: Meyerio citrina, saulėje sunokusios vynuogės. Vidurinė nata: persikų žievelė, žalios vynuogės lapai. Pagrindinė nata: ąžuolo mediena, baltas kedras, saldi vanilė.
Migdolai ir vanilė- Švelnus migdolų, Sicilijos citrinų ir abrikosų šydas su romantiška levandų ir jazminų puokšte saldžiame Tonkos pupelių ir vanilės pagrinde. Tai - vasariškas, saldus vaisių ir vanilės aromatas, pakankamai stiprus.
Karštas vynas- Karštas vynas, tai skanus, šiltojo sezono kvapas, kuri pamils kiekvienas.
Obuoliai su cinamonu- Keptų obuolių su cinamonu aromatas primins jaukias akimirkas. Puikus kalėdinis vaisių ir prieskonių kvapas.
Citrusų šokis- tai įvairių citrusinių vaisių aromatas. Labai vasariškas.
Tabakas ir oda- tai labai gaivus, skaniai, prabangiai kvepiantis kvapas, aštrus.
Šiuo metu išparduotas! Rožės ir jazminai- Bergaminio citrinmedžio, pelargonijų ir citrinos šydas, kurį papildo jausminga jazminų, rožių ir kvapiųjų kanangų kompozicija aromatingame gintaro ir baltojo muskuso pagrinde. Tai – šiltas, moteriškas, gėlinis aromatas.
Kašmyro mediena- tai bene vienas elegantiškiausių ir švelniausių, prabangių aromatų kuris pritaps, bet kuriuose namuose. Čia susipina švelnus kašmyro ir lengvas medienos kvapas.
Pink sugar- čia susitinka saldžiosios cukranendrės, braškių cukrus, žalioji citrina, bei populiarioji Taičio vanilė.
Kokosas ir laimai- tai vasariškas labai gaivus aromatas kur susitinka kokosų vanduo, laimo sultys, tarkuotas imbieras, aitri citrina.
Woody tabacco- vienas prabangiausių tabakinių kvapų rinkoje. Užburiantis medienos dvelksmas apsuptas prabangaus tabako aromato. Kvapas prabangai, charakteriui.
Cherry tabacco- tobulas vyšnios ir tabako derinys. Rinkoje nuolatos populiarumo viršunėse vyravo tabakiniai kvapai. Kvapas, kuris niekada neatsibos. Sultinga, prinokusi vyšnia su juntamu prabangiu tabako prieskoniu, nublokš į prisiminimų ir svajų jūrą. Saldu+kartu+prabangu - kombinacija kuri užprogramuota sėkmei. Kvapas, kurį reikia pažinti, kvapas kuris turi charakterį.